Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О Рекомендациях парламентских слушаний на тему: "Об обеспечении реализации жилищных прав жильцов общежитий: проблемы и пути их решения"

Проект постановления Верховной Рады Украины от 11.07.2014 № 4279а
Дата рассмотрения: 11.07.2014 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про Рекомендації парламентських слухань на тему: "Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків: проблеми та шляхи їх вирішення"

Верховна Рада України постановляє:

1. Схвалити Рекомендації парламентських слухань на тему: "Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків: проблеми та шляхи їх вирішення", проведених 21 травня 2014 року відповідно до Постанови Верховної Ради України N 1157-VI від 25.03.2014 р. (далі - Рекомендації парламентських слухань), що додаються.

2. Кабінету Міністрів України до 1 грудня 2014 року поінформувати Верховну Раду України про стан реалізації Рекомендацій парламентських слухань.

3. Апарату Верховної Ради України забезпечити у встановленому порядку видання збірки матеріалів за результатами цих парламентських слухань.

4. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики.

5. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради
України

О. Турчинов 

Опрос