Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О содействии расширению вещания украинских телевизионных каналов за рубежом

Проект постановления Верховной Рады Украины от 02.07.2014 № 4213а
Дата рассмотрения: 02.07.2014 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про сприяння розширенню мовлення українських телевізійних каналів за кордоном

З метою забезпечення дотримання положень статті 12 Конституції України та ефективного донесення достовірної інформації про події в Україні до глядачів за кордоном Верховна Рада України постановляє:

1. Державному комітету з питань телебачення і радіомовлення України у десятиденний строк направити запроси провідним національним телевізійним каналам України щодо можливості надання не закодованого сигналу у вільному доступі із зазначенням супутникових координат для прийому поза межами України.

2. Державному комітету з питань телебачення і радіомовлення України у місячний строк розробити інформаційний бюлетень із зазначенням наступної інформації:

- перелік українських телевізійних каналів, що надали згоду на розповсюдження не закодованого сигналу у вільному доступі із зазначенням супутникових координат для прийому поза межами України;

- зразок заяви про включення українського телевізійного каналу в готелі;

- зразок заяви про включення українського телевізійного каналу в закордонній кабельній мережі.

3. Міністерству закордонних справ України у місячний строк з дня оприлюднення Державним комітетом з питань телебачення і радіомовлення інформаційного бюлетеня розповсюдити його по всіх посольствах та консульствах України для подальшого розповсюдження серед громадян України які перебувають на території іншої держави не залежно від терміну перебування.

4. Державній прикордонній службі у місячний строк з дня оприлюднення Державним комітетом з питань телебачення і радіомовлення інформаційного бюлетеня розповсюдити його серед усіх громадян України які виїжджають з території країни не залежно від терміну перебування за кордоном.

5. Державному агентству України з питань туризму та курортів у місячний строк з дня оприлюднення Державним комітетом з питань телебачення і радіомовлення інформаційного бюлетеня розповсюдити його серед туристичних операторів працюючих в Україні для подальшого розповсюдження серед громадян, що користуються послугами туристичних операторів.

6. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради
України

О. Турчинов 

Опрос