Идет загрузка документа (1 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О принятии Рекомендаций парламентских слушаний на тему: "Законодательное обеспечение развития информационного общества в Украине"

Проект постановления Верховной Рады Украины от 27.06.2014 № 4190а
Дата рассмотрения: 27.06.2014 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про ухвалення Рекомендацій парламентських слухань на тему: "Законодавче забезпечення розвитку інформаційного суспільства в Україні"

Верховна Рада України постановляє:

1. Схвалити Рекомендації парламентських слухань на тему: "Законодавче забезпечення розвитку інформаційного суспільства в Україні" (далі - Рекомендації парламентських слухань), що додаються.

2. Кабінету Міністрів України до 1 грудня 2014 року проінформувати Верховну Раду України про стан реалізації Рекомендацій парламентських слухань, схвалених цією Постановою.

3. Апарату Верховної Ради України разом із Комітетом Верховної Ради України з питань інформатизації та інформаційних технологій забезпечити в установленому порядку видання збірки матеріалів за результатами парламентських слухань на тему: "Законодавче забезпечення розвитку інформаційного суспільства в Україні".

4. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань інформатизації та інформаційних технологій.

5. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради України

О. Турчинов

Опрос