Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О предупреждении проявлений сепаратизма и других посягательств на основы национальной безопасности Украины

Проект постановления Верховной Рады Украины от 22.02.2014 № 4183
Дата рассмотрения: 22.02.2014 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про запобігання проявам сепаратизму та іншим посяганням на основи національної безпеки України

Враховуючи заяву Служби безпеки України від 21 лютого 2014 року та інші повідомлення щодо спроб окремих політиків, представників органів місцевого самоврядування, лідерів об'єднань громадян, радикально налаштованих осіб створити грунт для ескалації громадянського конфлікту, поширення сепаратистських настроїв, що може призвести до виникнення загроз територіальній цілісності та недоторканності держави,

Верховна Рада України постановляє:

1. Категорично засудити прояви сепаратизму та будь-яких інших посягань на територіальну цілісність та недоторканність України.

2. Вимагати від Служби безпеки України оперативно розслідувати всі повідомлення про дії, які містять ознаки злочинів проти основ національної безпеки України і, зокрема, посягань на територіальну цілісність та недоторканність України, та вживати жорстких й вичерпних заходів для припинення та запобігання загрозам національній безпеці України.

3. "___" лютого 2014 року заслухати у Верховній Раді України інформацію Голови Служби безпеки України про розслідування повідомлень про посягання на територіальну цілісність та недоторканність України і, зокрема, повідомлень про сепаратні переговори депутатів різних рівнів з представниками іноземних держав про можливий розділ країни на декілька частин, що про них йдеться у заяві Служби безпеки України від 21 лютого 2014 року.

4. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради
України

 

Опрос