Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О назначении внеочередных выборов депутатов Славянского городского совета и Славянского городского головы

Проект постановления Верховной Рады Украины от 25.06.2014 № 4167а
Дата рассмотрения: 25.06.2014 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про призначення позачергових виборів депутатів Слов'янської міської ради та Слов'янського міського голови

Відповідно до пункту 30 частини першої статті 85 Конституції України, частин першої та четвертої статті 78 та частини першої статті 79 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", частини третьої статті 14, частини першої та п'ятої статті 15, статей 60, 61, 83 Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів", Верховна Рада України постановляє:

1. Призначити позачергові вибори депутатів Слов'янської міської ради та Слов'янського міського голови на першу неділю після завершення строку шістдесяти днів з дня опублікування даної Постанови.

2. Центральній виборчій комісії в установленому законодавством порядку вжити заходів щодо фінансового та матеріально-технічного забезпечення підготовки та проведення позачергових виборів депутатів Слов'янської міської ради та Слов'янського міського голови за рахунок коштів Державного бюджету України.

3. Кабінету Міністрів України в межах повноважень вжити невідкладних заходів щодо забезпечення фінансування позачергових виборів депутатів Слов'янської міської ради та Слов'янського міського голови за рахунок коштів Державного бюджету України.

4. Ця Постанова набирає чинності з дня її опублікування.

 

Голова Верховної Ради
України

О. В. Турчинов 

Опрос