Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении парламентских слушаний на тему: "Политика преодоления бедности в Украине" (апрель 2015 года)

Проект постановления Верховной Рады Украины от 07.02.2014 № 4110
Дата рассмотрения: 07.02.2014 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про проведення парламентських слухань на тему: "Політика подолання бідності в Україні"

Верховна Рада України постановляє:

1. Провести у середу другого пленарного тижня квітня 2015 року в залі пленарних засідань Верховної Ради України парламентські слухання на тему: "Політика подолання бідності в Україні".

2. Запропонувати Кабінету Міністрів України до 1 березня 2015 року підготувати і подати до Верховної Ради України тиражовані інформаційно-аналітичні матеріали щодо тематики парламентських слухань, пропозиції до проекту рекомендацій парламентських слухань та визначити доповідача від Кабінету Міністрів України.

3. Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці здійснити необхідні заходи щодо організаційного та методичного забезпечення проведення парламентських слухань.

4. Національній телекомпанії України та Національній радіокомпанії України за участю Інформаційного управління Апарату Верховної Ради України забезпечити в установленому порядку трансляцію парламентських слухань на Першому загальнонаціональному каналі Національної телекомпанії України та Першому загальнонаціональному каналі Національної радіокомпанії України.

5. Управлінню комп'ютеризованих систем, Інформаційному управлінню Апарату Верховної Ради України та Дирекції телепрограм Верховної Ради України забезпечити аудіо- та відеотрансляцію парламентських слухань на телеканалі "Рада" та в мережі Інтернет.

6. Управлінню справами Апарату Верховної Ради України забезпечити фінансування витрат, необхідних для організації і проведення зазначених парламентських слухань, стенографування та видання матеріалів парламентських слухань Видавництвом Верховної Ради України.

 

Голова Верховної Ради України

В. Рибак

Опрос