Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании Временной следственной комиссии Верховной Рады Украины по вопросам расследования обстоятельств гибели Ризака А. И. и объективности проверок, осуществляемых Генеральной прокуратурой Украины, прокуратурой Закарпатской области и Министерством внутренних дел Украины в ходе уголовного производства

Проект постановления Верховной Рады Украины от 12.06.2014 № 4063а
Дата рассмотрения: 12.06.2014 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування обставин загибелі Різака О. І. та об'єктивності перевірок, здійснюваних Генеральною прокуратурою України, прокуратурою Закарпатської області та Міністерством внутрішніх справ України в ході кримінального провадження

Відповідно до статті 89 Конституції України, статті 87 Регламенту Верховної Ради України Верховна Рада України постановляє:

1. Утворити Тимчасову слідчу комісію Верховної Ради України з питань розслідування обставин загибелі Різака О. І. та розслідування порушень міліцією та органами прокуратури чинного законодавства України під час досудового розслідування смерті Різака О. І.

2. Визначити основним завданням Тимчасової слідчої комісії - всебічне, повне та об'єктивне розслідування обставин загибелі Різака О. І. та об'єктивності перевірок, здійснюваних Генеральною прокуратурою України, прокуратурою Закарпатської області та Міністерством внутрішніх справ України в ході цього кримінального провадження.

3. Затвердити склад Тимчасової слідчої комісії у кількості 9 народних депутатів України виходячи із забезпечення такого представництва в її складі: один представник від сорока народних депутатів України, але не менш як по одному народному депутату України від кожної депутатської фракції (депутатської групи), а також один представник від народних депутатів України, які не входять до жодної фракції чи групи.

4. Обрати до складу Тимчасової слідчої комісії дев'ять народних депутатів України:

- фракція Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина"

- фракція Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина"

- фракція Партії регіонів

фракція Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"

- група "Суверенна європейська Україна"

- група "Економічний розвиток"

- фракція Всеукраїнського об'єднання "Свобода"

- фракція Комуністичної партії України

- не входить до жодної фракції чи групи

5. Фракціям (групам) у тижневий термін з дати прийняття цієї Постанови запропонувати до складу Тимчасової слідчої комісії своїх представників відповідно до пункту 3 Постанови.

6. Обрати головою Тимчасової спеціальної комісії народного депутата України Ревенка Анатолія Дмитровича (член депутатської фракції Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка", заступником голови Тимчасової спеціальної комісії - народного депутата України __________________________.

7. Матеріально-технічне, кадрове, інформаційне та організаційне забезпечення роботи Тимчасової слідчої комісії покласти на Апарат Верховної Ради України.

8. Визначити термін діяльності Тимчасової слідчої комісії - три місяці з дня прийняття цієї Постанови.

9. Звіт Тимчасової слідчої комісії про виконану роботу заслухати на пленарному засіданні Верховної Ради України не пізніше трьох місяців з дня прийняття цієї Постанови.

10. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос