Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О праздновании 2435 годовщины города Севастополя (Херсонеса Таврического)

Проект постановления Верховной Рады Украины от 29.01.2014 № 4055
Дата рассмотрения: 29.01.2014 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про відзначення 2435 річниці міста Севастополя (Херсонеса Таврійського)

У 2014 році виповнюється 2435 років заснування міста Севастополя (Херсонеса Таврійського), історія якого пов'язана з героїчним минулим нашої країни.

Враховуючи історичне, культурне, військове та економічне значення міста Севастополя (Херсонеса Таврійського) та у зв'язку з 2435-річчям заснування, Верховна Рада України постановляє:

1. У 2014 році урочисто відзначити 2435-річчя заснування міста Севастополя (Херсонеса Таврійського).

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

у двотижневий термін з дня ухвалення цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення на державному рівні 2435-річчя заснування міста Севастополя (Херсонеса Таврійського), включивши до його складу представників центральних та місцевих органів виконавчої влади. Вирішити питання про його фінансове та матеріально-технічне забезпечення;

у двотижневий термін із дня утворення зазначеного організаційного комітету розробити та затвердити план заходів, пов'язаних із відзначенням 2435-річчя заснування міста Севастополя (Херсонеса Таврійського), вирішити питання про фінансове та матеріально-технічне забезпечення цих заходів.

3. Рекомендувати:

Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати висвітлення в засобах масової інформації заходів, що проводитимуться у зв'язку з відзначенням 2435-річчя заснування міста Севастополя (Херсонеса Таврійського);

Національному банку України виготовити і ввести в обіг ювілейну монету, присвячену 2435-річчю заснування міста Севастополя (Херсонеса Таврійського);

Українському державному підприємству поштового зв'язку "Укрпошта" видати серію поштових марок, присвячених 2435-річчю заснування міста Севастополя (Херсонеса Таврійського).

4. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності та Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування.

5. Ця Постанова набирає чинності з дня її ухвалення.

 

Голова Верховної Ради України

В. Рибак

Опрос