Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О почтении 90-й годовщины смерти Владимира Самийленко

Проект постановления Верховной Рады Украины от 17.01.2014 № 3901
Дата рассмотрения: 15.01.2014 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про вшанування 90-х роковин смерті Володимира Самійленка

12 серпня 2015 року - 90 років від дня смерті Українського поета, сатирика, драматурга та перекладача Володимира Івановича Самійленко.

З метою вшанування пам'яті великого сина України, видатного поета, сатирика, драматурга та перекладача Верховна Рада України постановляє:

1. У 2015 році вшанувати на державному рівні 90-их роковин смерті Володимира Самійленка.

2. Кабінету Міністрів України:

· у місячний термін утворити організаційний комітет з підготовки і проведення заходів щодо вшанування 90-х роковин смерті Володимира Самійленка;

· у двомісячний термін розробити і затвердити план заходів із вшанування 90-х роковин смерті Володимира Самійленка, вирішити питання щодо його фінансового та матеріально-технічного забезпечення;

Серед заходів, зокрема, передбачити:

· проведення, зокрема, у місті Києві, місті Чернігів, місті Миргород Полтавської області, місті Боярка Київської області інших містах урочистих зборів громадськості, присвячених вшануванню пам'яті Володимира Самійленка у зв'язку із 90-х роковин смерті;

· організацію тематичних виставок про життя Володимира Самійленка та інших масових заходів.

3. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати тематичні теле- і радіопередачі, присвячені життю і діяльності Володимира Самійленка, та забезпечити висвітлення в засобах масової інформації заходів, що проводитимуться у зв'язку з вшануванням 90-х роковин його смерті.

4. Запропонувати Міністерству закордонних справ розглянути питання проведення закордонними дипломатичними установами України заходів з вшанування 90-х роковин смерті Володимира Самійленка.

5. Рекомендувати Українському державному підприємству поштового зв'язку "Укрпошта" випустити серію поштових марок, присвячену Володимиру Самійленку.

6. Запропонувати Національному банку України в межах існуючої серії "Видатні особистості України" виготовити і ввести в обіг срібну пам'ятну монету, присвячену Володимиру Самійленку.

7. Рекомендувати Київській обласній державній адміністрації та обласній раді подати до організаційного комітету з підготовки та проведення заходів щодо вшанування 90-х роковин смерті Володимира Самійленка. пропозиції щодо проведення відповідних заходів.

8. Звернутися до Київської обласної державної адміністрації, обласної ради та Боярської міської ради, щодо встановлення пам'ятника Володимиру Самійленку в мсті Боярка.

9. Контроль за виконанням Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності.

10. Ця постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради України

В. РИБАК

Опрос