Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О праздновании 100-летия со дня рождения Вадима Стеценко

Проект постановления Верховной Рады Украины от 14.01.2014 № 3871
Дата рассмотрения: 14.01.2014 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про відзначення 100-річчя від дня народження Вадима Стеценка

15 квітня 2014 року виповнюється 100 років від дня народження видатного українського скрипаля і педагога, фундатора сучасної національної школи скрипкового мистецтва, професора Національної музичної академії України Вадима Кириловича Стеценка.

Враховуючи вагомий особистий внесок Вадима Стеценка у розбудову української культури та духовності українського народу, Верховна Рада України постановляє:

1. 15 квітня 2014 року урочисто відзначити на державному рівні 100-річчя від дня народження Вадима Стеценка.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

у двотижневий термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення на державному рівні 100-річчя від дня народження Вадима Стеценка;

у двотижневий термін після утворення зазначеного організаційного комітету розробити та затвердити план заходів щодо відзначення на державному рівні 100-річчя від дня народження Вадима Стеценка, вирішити питання щодо фінансового та матеріально-технічного забезпечення цих заходів.

3. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати тематичні теле- і радіопередачі, присвячені життю і діяльності Вадима Стеценка, забезпечити висвітлення в засобах масової інформації заходів, що проводитимуться у зв'язку з відзначенням 100-річчя від дня його народження.

4. Запропонувати Українському державному підприємству поштового зв'язку "Укрпошта" випустити поштову марку, присвячену 125-річчя від дня народження Вадима Стеценка.

5. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності.

6. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради України

В. РИБАК

Опрос