Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О праздновании 75-летия образования Ивано-Франковской области

Проект постановления Верховной Рады Украины от 14.01.2014 № 3869
Дата рассмотрения: 14.01.2014 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про відзначення 75-річчя утворення Івано-Франківської області

4 грудня 2014 року виповнюється 75 років з дня утворення Івано-Франківської області. З метою належного відзначення ювілею, враховуючи історичну, суспільно-політичну та культурну цінність Івано-Франківської області, яка є одним із найбільш інвестиційно привабливих прикордонних регіонів України, Верховна Рада України постановляє:

1. 4 грудня 2014 року на державному рівні урочисто відзначити 75-річчя утворення Івано-Франківської області.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

у місячний строк з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення 75-річчя утворення Івано-Франківської області, включивши до його складу представників центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадськості та ветеранів праці;

у двотижневий строк після утворення зазначеного організаційного комітету розробити і затвердити план заходів, пов'язаних з відзначенням 75-річчя утворення Івано-Франківської області, вирішити питання щодо його фінансового та матеріально-технічного забезпечення.

3. Відповідним місцевим державним адміністраціям і органам місцевого самоврядування розробити план заходів з підготовки та відзначення 75-річчя утворення Івано-Франківської області, в яких у межах повноважень передбачити:

урочисті заходи з нагоди цієї дати;

проведення у вересні - грудні 2014 року в навчально-виховних закладах тематичних уроків, лекцій, вечорів, літературно-мистецьких конкурсів, святкових концертів;

організацію у державних краєзнавчих музеях, бібліотеках, навчально-виховних закладах експозицій і виставок, присвячених 75-річчю утворення Івано-Франківської області.

4. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України сприяти висвітленню державними засобами масової інформації заходів, що проводитимуться у зв'язку з відзначенням 75-річчя утворення Івано-Франківської області, організувати тематичні теле- та радіопередачі, публікації документів і матеріалів, які стосуються суспільно-політичного та культурного життя Прикарпаття, а також сприяти виступам у засобах масової інформації істориків, політиків, керівників органів місцевого самоврядування, інших діячів стосовно цієї події.

5. Українському державному підприємству поштового зв'язку "Укрпошта" випустити серію поштових марок, присвячених 75-річчю утворення Івано-Франківської області.

6. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування.

7. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос