Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О праздновании 110-летия со дня рождения Леонида Ивановича Смилянского

Проект постановления Верховной Рады Украины от 10.01.2014 № 3859
Дата рассмотрения: 10.01.2014 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про відзначення 110-річчя з дня народження Леоніда Івановича Смілянського

У лютому 2014 року виповнюється 110 років з дня народження Леоніда Івановича Смілянського - видатного українського письменника.

Враховуючи значний внесок Леоніда Івановича Смілянського у розвиток української літератури, Верховна Рада України постановляє:

1. Урочисто відзначити на державному рівні 110-річчя з дня народження Леоніда Івановича Смілянського.

2. Кабінету Міністрів України:

у двотижневий термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення на державному рівні 110-річчя з дня народження Леоніда Івановича Смілянського;

у двотижневий термін після утворення зазначеного організаційного комітету розробити та затвердити план заходів щодо відзначення на державному рівні 110-річчя з дня народження Леоніда Івановича Смілянського, вирішити питання щодо його фінансового та матеріально-технічного забезпечення.

3. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України:

організувати показ тематичних теле- і радіопередач, присвячених життю і творчій діяльності Л. І. Смілянського та забезпечити висвітлення в засобах масової інформації заходів, що проводитимуться у зв'язку з відзначенням 110-річчя з дня його народження.

4. Рекомендувати Міністерству культури організувати проведення книжкових виставок, читацьких конференцій та інших заходів присвячених життю і творчості Л. І. Смілянського.

5. Рекомендувати Міністерству освіти, науки, молоді та спорту розширити вивчення творів Л. І. Смілянського про подвиг українського народу у Великій Вітчизняній Війні як у навчальних програмах з української літератури, так і в самостійній роботі учнів та студентів педагогічних вузів.

6 Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності.

7. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради України

В. Рибак

Опрос