Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О праздновании 100-летия со дня рождения Александра Самохваленко

Проект постановления Верховной Рады Украины от 24.12.2013 № 3817
Дата рассмотрения: 23.12.2013 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про відзначення 100-річчя від дня народження Олександра Самохваленка

16 грудня 2014 року минає 100 років від дня народження Олександра Олександровича Самохваленка - хорового диригента, засновника Волинського народного хору, першого заслуженого артиста України з Волині.

Враховуючи вагомий особистий внесок Олександра Самохваленка у розвиток українського хорового мистецтва, Верховна Рада України постановляє:

1. 16 грудня 2014 року урочисто відзначити на державному рівні 100-річчя від дня народження Олександра Самохваленка.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

у двотижневий термін з дня ухвалення цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення 100-річчя від дня народження Олександра Самохваленка;

організаційному комітету розробити та затвердити план заходів щодо відзначення на державному рівні 100-річчя від дня народження Олександра Самохваленка, вирішити питання щодо фінансового та матеріально-технічного забезпечення цих заходів.

3. Рекомендувати Міністерству культури України, Міністерству освіти і науки України сприяти проведенню у навчальних закладах музичного профілю тематичних уроків, лекцій, вечорів, літературно-мистецьких конкурсів, щодо популяризації життя та творчого доробку Олександра Самохваленка.

4. Провести у 2014 році фестиваль-конкурс імені заслуженого артиста України Олександра Самохваленка "Ти не згасла, зоре ясна" на всеукраїнському рівні.

5. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати тематичні теле- і радіопередачі, присвячені життю і діяльності Олександра Самохваленка, забезпечити висвітлення засобами масової інформації заходів, що проводитимуться у зв'язку з відзначенням 100-річчя від дня його народження.

6. Запропонувати Українському державному підприємству поштового зв'язку "Укрпошта" видати серію поштових марок, присвячених 100-річчю від дня народження Олександра Самохваленка.

7. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності.

8. Ця Постанова набирає чинності з дня її ухвалення.

 

Голова Верховної Ради України

В. Рибак

Опрос