Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О праздновании 420-летия со времени первого письменного упоминания о городе Шпола Черкасской области

Проект постановления Верховной Рады Украины от 17.12.2013 № 3770
Дата рассмотрения: 17.12.2013 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про відзначення 420-річчя з часу першої писемної згадки про місто Шпола Черкаської області

У 2014 році виповнюється 420 років з часу першої писемної згадки про місто Шпола Черкаської області.

Враховуючи історичне і культурне значення міста Шпола Черкаської області та у зв'язку з 420-річчям з часу першої писемної згадки про місто Шпола Черкаської області, Верховна Рада України постановляє:

1. У 2014 році урочисто відзначити 420-річчя з часу першої писемної згадки про місто Шпола Черкаської області.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

у двотижневий термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення 420-річчя з часу першої писемної згадки про місто Шпола Черкаської області;

у двотижневий термін з дня утворення зазначеного організаційного комітету розробити та затвердити план заходів, пов'язаних з відзначенням 420-річчя з часу першої писемної згадки про місто Шпола Черкаської області, вирішити питання щодо фінансового та матеріально-технічного забезпечення цих заходів.

У плані заходів передбачити:

- організацію культурно-мистецьких та освітніх заходів;

- проведення заходів із впорядкування житлово-комунального господарства та соціальної інфраструктури міста;

- поліпшення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг міста Шполи Черкаської області.

3. Рекомендувати:

Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати висвітлення в засобах масової інформації заходів, що проводитимуться у зв'язку з відзначенням 420-річчя з часу першої писемної згадки про місто Шпола Черкаської області;

Національному банку України виготовити і ввести в обіг ювілейну монету, присвячену 420-річчю з часу першої писемної згадки про місто Шпола Черкаської області;

Українському державному підприємству поштового зв'язку "Укрпошта" випустити серію поштових марок, присвячених 420-річчю з часу першої писемної згадки про місто Шпола Черкаської області.

4. Рекомендувати Черкаській обласній державній адміністрації звернутися до Президента України з пропозиціями щодо відзначення державними нагородами мешканців і вихідців міста Шпола Черкаської області, які зробили вагомий внесок у соціально-культурну розбудову України.

5. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності та Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування.

6. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос