Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании Временной следственной комиссии Верховной Рады Украины по поводу расследования фактов измены Кабинета Министров Украины национальным интересам народа Украины в связи с приостановлением евроинтеграционных процессов

Проект постановления Верховной Рады Украины от 29.11.2013 № 3707
Дата рассмотрения: 29.11.2013 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з приводу розслідування фактів зради Кабінетом Міністрів України національних інтересів народу України в зв'язку з призупиненням євроінтеграційних процесів

Відповідно до статті 89 Конституції України, статті 87 Регламенту Верховної Ради України Верховна Рада України постановляє:

1. Утворити Тимчасову слідчу комісію Верховної Ради України з приводу розслідування фактів зради Кабінетом Міністрів України національних інтересів народу України в зв'язку з призупиненням євроінтеграційних процесів (далі - Тимчасова слідча комісія).

2. Тимчасовій слідчій комісії розслідувати факти зради Кабінетом Міністрів України національних інтересів народу України в зв'язку з призупиненням євроінтеграційних процесів.

3. Затвердити склад Тимчасової слідчої комісії у кількості 8 народних депутатів, виходячи із забезпечення такого представництва в її складі: один представник від п'ятдесяти народних депутатів України, але не менш як по одному народному депутату України від кожної депутатської фракції.

4. Обрати до складу Тимчасової слідчої комісії вісім народних депутатів України:

Від Фракції Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина" - 2 ос.;

Від Фракції ПАРТІЇ РЕГІОНІВ у Верховній Раді України сьомого скликання - 3 ос.;

Від Фракції Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" - 1 ос.;

Від Фракції Всеукраїнського об'єднання "Свобода" - 1 ос.;

Від Фракції "Комуністичної партії України" - 1 ос.

5. Обрати головою Тимчасової слідчої комісії народного депутата України КАПЛІНА Сергія Миколайовича (фракція Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка").

6. Фракціям у тижневий термін з дати прийняття цієї Постанови запропонувати до складу Тимчасової слідчої комісії своїх представників відповідно до пункту 3 Постанови.

7. Матеріально-технічне, кадрове, інформаційне та організаційне забезпечення роботи Тимчасової слідчої комісії покласти на Апарат Верховної Ради України.

8. Визначити термін діяльності Тимчасової слідчої комісії - один місяць з дня прийняття цієї Постанови.

9. Звіт Тимчасової слідчої комісії про виконану роботу заслухати на пленарному засіданні Верховної Ради України не пізніше двох місяців з дня прийняття цієї Постанови.

10. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос