Идет загрузка документа (1 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О принятии за основу проекта Закона Украины "О внесении изменений в статью 247 Кодекса Украины об административных правонарушениях относительно обстоятельств, исключающих производство по делу об административном правонарушении"

Проект постановления Верховной Рады Украины от 24.04.2014 № 3628/П
Дата рассмотрения: 24.04.2014 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про прийняття за основу проекту Закону України "Про внесення змін до статті 247 Кодексу України про адміністративні правопорушення стосовно обставин, що виключають провадження в справі про адміністративне правопорушення"

Верховна Рада України постановляє:

1. Прийняти за основу проект Закону України "Про внесення змін до статті 247 Кодексу України про адміністративні правопорушення стосовно обставин, що виключають провадження в справі про адміністративне правопорушення" (реєстр. N 3628), поданий народним депутатом України Мірошниченком Ю. Р.

2. Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності доопрацювати зазначений законопроект з урахуванням зауважень та пропозицій суб'єктів права законодавчої ініціативи і внести його на розгляд Верховної Ради України у другому читанні.

 

Голова Верховної Ради
України

 

Опрос