Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О праздновании 125-летия со дня рождения Льва Ревуцкого

Проект постановления Верховной Рады Украины от 13.11.2013 № 3616
Дата рассмотрения: 13.11.2013 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про відзначення 125-річчя від дня народження Левка Ревуцького

20 лютого 2014 року виповнюється 125 років від дня народження Ревуцького Лева (Левка) Миколайовича - визначного українського композитора, педагога, музично-громадського діяча, Героя Соціалістичної Праці, народного артиста СРСР, лауреата Державної премії СРСР та Державної премії УРСР ім. Т. Г. Шевченка (1889 - 1977).

Враховуючи вагомий особистий внесок Левка Ревуцького у розбудову української культури та духовності українського народу, Верховна Рада України постановляє:

1. 20 лютого 2014 року урочисто відзначити на державному рівні 125-річчя від дня народження Левка Ревуцького.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

у двотижневий термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення на державному рівні 125-річчя від дня народження Левка Ревуцького;

у двотижневий термін після утворення зазначеного організаційного комітету розробити та затвердити план заходів щодо відзначення на державному рівні 125-річчя від дня народження Левка Ревуцького, вирішити питання щодо фінансового та матеріально-технічного забезпечення цих заходів.

3. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати тематичні теле- і радіопередачі, присвячені життю і діяльності Левка Ревуцького, забезпечити висвітлення в засобах масової інформації заходів, що проводитимуться у зв'язку з відзначенням 125-річчя від дня його народження.

4. Запропонувати Українському державному підприємству поштового зв'язку "Укрпошта" випустити поштову марку, присвячену 125-річчя від дня народження Левка Ревуцького.

5. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності.

6. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради України

В. РИБАК

Опрос