Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О почтении памяти Генриха Нейгауза

Проект постановления Верховной Рады Украины от 13.11.2013 № 3608
Дата рассмотрения: 13.11.2013 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про вшанування пам'яті Генріха Нейгауза

10 жовтня 2014 року виповнюється 50 років з дня смерті видатного українського піаніста, педагога, публіциста і суспільного діяча Генріха Нейгауза.

Верховна Рада України постановляє:

1. 10 жовтня 2014 року на державному рівні вшанувати пам'ять видатного українського піаніста, педагога, публіциста і суспільного діяча Генріха Нейгауза.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

у місячний термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо вшанування пам'яті видатного українського піаніста, педагога, публіциста і суспільного діяча Генріха Нейгауза;

у місячний термін з дня утворення зазначеного організаційного комітету розробити план заходів, пов'язаних із вшануванням пам'яті видатного українського піаніста, педагога, публіциста і суспільного діяча Генріха Нейгауза, вирішити питання щодо фінансового і матеріально-технічного забезпечення цих заходів.

3. Рекомендувати Міністерству культури України забезпечити організацію та проведення тематичних конкурсів, виставок, семінарів, що присвяченні висвітленню життя і творчості видатного українського піаніста, педагога, публіциста і суспільного діяча Генріха Нейгауза.

4. Запропонувати Українському державному підприємству поштового зв'язку "Укрпошта" здійснити у 2014 році випуск маркованих конвертів присвячених пам'яті видатного українського піаніста, педагога, публіциста і суспільного діяча Генріха Нейгауза.

5. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності.

6. Ця Постанова набирає чинності з дня її опублікування.

 

Голова
Верховної Ради України

В. РИБАК

Опрос