Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении парламентских слушаний на тему: "Стратегия профилактики социального сиротства в Украине" (на 19 марта 2014 года)

Проект постановления Верховной Рады Украины от 06.11.2013 № 3561
Дата рассмотрения: 06.11.2013 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про проведення парламентських слухань на тему: "Стратегія профілактики соціального сирітства в Україні"

Верховна Рада України постановляє:

1. Провести 19 березня 2014 року у залі пленарних засідань Верховної Ради України парламентські слухання на тему: "Стратегія профілактики соціального сирітства в Україні".

2. Комітету Верховної Ради України з питань з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму відповідно до Закону України "Про Регламент Верховної Ради України", із залученням представників центральних та місцевих органів виконавчої влади, наукових установ і громадських організацій, здійснити необхідні заходи щодо організаційного та методичного забезпечення проведення парламентських слухань та внести проект їх рекомендацій.

3. Управлінню справами апарату Верховної Ради України забезпечити фінансування витрат, необхідних для організації і проведення зазначених парламентських слухань, стенографування та видання їх матеріалів видавництвом Верховної Ради України.

4. Рекомендувати Кабінету Міністрів України до 19 лютого 2014 року підготувати та подати до Верховної Ради України тиражовані для народних депутатів необхідні інформаційно-аналітичні матеріали з питання парламентських слухань та пропозиції до проекту їх рекомендацій, а також визначити доповідачів із зазначеного питання.

5. Рекомендувати Національній телекомпанії України та Національній радіокомпанії України за участю Інформаційного управління Апарату Верховної Ради України забезпечити в установленому порядку пряму трансляцію парламентських слухань на Першому загальнонаціональному каналі Національної телекомпанії України та Першому загальнонаціональному каналі Національної радіокомпанії України.

 

Голова Верховної Ради України

В. РИБАК

Опрос