Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О праздновании 425-летия основания города Надворная Ивано-Франковской области

Проект постановления Верховной Рады Украины от 06.11.2013 № 3553
Дата рассмотрения: 06.11.2013 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про відзначення 425-річчя заснування міста Надвірна Івано-Франківської області

У 2014 році виповнюється 425 років з дня заснування міста Надвірна Івано-Франківської області.

Враховуючи історичне і культурне значення міста Надвірна Івано-Франківської області та у зв'язку з 425-річчям його заснування, Верховна Рада України постановляє:

1. У 2014 році урочисто відзначити 425-річчя заснування міста Надвірна Івано-Франківської області.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

у двотижневий термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення 425-річчя заснування міста Надвірна Івано-Франківської області;

у двотижневий термін з дня утворення зазначеного організаційного комітету розробити та затвердити план заходів, пов'язаних з відзначенням 425-річчя заснування міста Надвірна Івано-Франківської області, вирішити питання щодо фінансового та матеріально-технічного забезпечення цих заходів.

3. Рекомендувати:

Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати висвітлення в засобах масової інформації заходів, що проводитимуться у зв'язку з відзначенням 425-річчя заснування міста Надвірна Івано-Франківської області;

Національному банку України виготовити і ввести в обіг ювілейну монету, присвячену 425-річчю заснування міста Надвірна Івано-Франківської області;

Українському державному підприємству поштового зв'язку "Укрпошта" випустити серію поштових марок, присвячених 425-річчю заснування міста Надвірна Івано-Франківської області.

4. Рекомендувати Івано-Франківській обласній державній адміністрації звернутися до Президента України з пропозиціями щодо відзначення державними нагородами мешканців і вихідців міста Надвірна Івано-Франківської області, які зробили вагомий внесок у соціально-культурну розбудову України.

5. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності та Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування.

6. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради України

В. РИБАК

Опрос