Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О праздновании 550-й годовщины со времени первого письменного упоминания о городе Подгайцы Тернопольской области

Проект постановления Верховной Рады Украины от 05.11.2013 № 3550
Дата рассмотрения: 05.11.2013 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про святкування 550-ї річниці з часу першої писемної згадки про місто Підгайці Тернопільської області

У 2013 році виповнюється 550 років з часу першої писемної згадки про місто Підгайці Тернопільської області.

Зважаючи на значний культурний та духовний внесок міста Підгайці Тернопільської області та з нагоди 550-річчя з часу першої писемної згадки, Верховна Рада України постановляє:

1. Урочисто відзначити 550-ту річницю з часу першої писемної згадки про місто Підгайці Тернопільської області.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

у місячний термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення 550-ї річниці з часу першої писемної згадки про місто Підгайці Тернопільської області;

у місячний термін з дня утворення зазначеного організаційного комітету розробити та затвердити спільно із Тернопільською обласною та Підгаєцькою районною державними адміністраціями та органами місцевого самоврядування план заходів, пов'язаних з відзначенням 550-ї річниці з часу першої писемної згадки про місто Підгайці Тернопільської області, вирішити питання щодо фінансового та матеріально-технічного забезпечення цих заходів.

3. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати висвітлення в засобах масової інформації заходів, що проводитимуться у зв'язку з відзначенням 550-ї річниці з часу першої писемної згадки про місто Підгайці Тернопільської області.

4. Запропонувати Українському державному підприємству поштового зв'язку "Укрпошта" випустити поштовий конверт, присвячений 550-річчю з часу першої писемної згадки про місто Підгайці Тернопільської області.

5. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності та Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування.

6. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради України

В. РИБАК

Опрос