Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О праздновании 145-летия со дня рождения Ивана Труша

Проект постановления Верховной Рады Украины от 05.11.2013 № 3547
Дата рассмотрения: 04.11.2013 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про відзначення 145-річчя від дня народження Івана Труша

17 січня 2014 року минає сто сорок п'ять років від дня народження великого художника, літературознавця, мистецького критика та організатора мистецького життя на Галичині Івана Труша (1869 - 1941).

Враховуючи вагомий особистий внесок Івана Труша у розвиток української культури, Верховна Рада України постановляє:

1. 17 січня 2014 року урочисто відзначити на державному рівні 145-річчя від дня народження Івана Труша.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

у двотижневий термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення 145-річчя від дня народження Івана Труша;

організаційному комітету розробити та затвердити план заходів щодо відзначення на державному рівні 145-річчя від дня народження Івана Труша, вирішити питання щодо фінансового та матеріально-технічного забезпечення цих заходів.

3. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати тематичні теле- і радіопередачі, присвячені життю та діяльності Івана Труша і забезпечити висвітлення в засобах масової інформації заходів, що проводитимуться у зв'язку з відзначенням 145-річчя від дня його народження.

5. Рекомендувати Інституту національної пам'яті протягом 2014 року здійснити підготовку і друк масовим тиражем науково-популярного видання, присвяченого життю та діяльності Івана Труша, забезпечити поширення цього видання в мережі бібліотек середніх і вищих навчальних закладів та в мережі роздрібної книжкової торгівлі.

6. Запропонувати Українському державному підприємству поштового зв'язку "Укрпошта" випустити поштову марку, присвячену 145-річчю від дня народження Івана Труша.

7. Рекомендувати діючим музейним установам, бібліотекам, середнім та вищим навчальним закладам відкрити експозиції, присвячені життю та творчості Івана Труша.

9. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності.

10. Ця Постанова набирає чинності з дня її ухвалення.

 

Голова Верховної Ради України

В. РИБАК

Опрос