Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О праздновании 350-летия со времени основания поселка городского типа Зайцево Донецкой области

Проект постановления Верховной Рады Украины от 16.10.2013 № 3433
Дата рассмотрения: 10.10.2013 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про відзначення 350-річчя з часу заснування селища міського типу Зайцеве Донецької області

У 2015 році виповнюється 350 років з часу заснування селища міського типу Зайцеве Донецької області.

Враховуючи історичне та культурне значення селища міського типу Зайцеве Донецької області, Верховна Рада України постановляє:

1. У 2015 році урочисто відзначити 350-річчя заснування селища міського типу Зайцеве Донецької області.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

1) у місячний термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення 350-річчя заснування селища міського типу Зайцеве Донецької області;

2) у місячний термін з дня утворення зазначеного організаційного комітету розробити та затвердити план заходів, пов'язаних з відзначенням 350-річчя заснування селища міського типу Зайцеве Донецької області, вирішити питання щодо фінансового та матеріально-технічного забезпечення цих заходів;

3) забезпечити в установленому порядку здійснення видатків та фінансування основних і додаткових заходів, пов'язаних із підготовкою та відзначенням 350-річчя заснування селища міського типу Зайцеве Донецької області.

3. Рекомендувати:

Державному комітету телебачення і радіомовлення України сприяти висвітленню державними засобами масової інформації теле- і радіопередач, присвячених селищу міського типу Зайцеве Донецької області та заходів, що проводитимуться у зв'язку з відзначення 350-річчя заснування селища міського типу Зайцеве Донецької області.

4. Рекомендувати Донецькій обласній державній адміністрації звернутися до Президента України та Кабінету Міністрів України з пропозиціями щодо відзначення державними нагородами мешканців і вихідців селища міського типу Зайцеве Донецької області, які зробили вагомий внесок у соціально-культурну розбудову України.

5. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування, Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності.

6. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради України

В. РИБАК

Опрос