Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О праздновании 750-летия княжества Данилы I Романовича

Проект постановления Верховной Рады Украины от 08.10.2013 № 3383
Дата рассмотрения: 08.10.2013 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про відзначення 750-річчя князювання Данила I Романовича

У 2014 році виповнюється 750 років зі смерті Данила I Романовича - князя з династії Романовичів, правителя Галицько-Волинського князівства.

Враховуючи історичну важливість цієї події, Верховна Рада України постановляє:

1. Урочисто відзначити на державному рівні 750-річчя князювання Данила I Романовича.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

у місячний термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки та відзначення 750-річчя князювання Данила I Романовича;

у місячний термін після утворення організаційного комітету розробити і затвердити план заходів щодо відзначення 750-річчя князювання Данила I Романовича, вирішити питання щодо його фінансового та матеріально-технічного забезпечення.

3. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати тематичні теле- і радіопередачі, присвячені 750-річчю князювання Данила I Романовича, та забезпечити висвітлення в засобах масової інформації заходів, що проводитимуться у зв'язку з цією подією.

4. Рекомендувати Міністерству освіти і науки України, Національній Академії Наук України забезпечити у 2014 р. проведення наукових конференцій, присвячених життю та діяльності Данила I Романовича.

5. Запропонувати Українському державному підприємству поштового зв'язку "Укрпошта" випустити поштову марку, присвячену 750-річчю князювання Данила I Романовича.

6. Запропонувати Національному банку України в межах існуючої серії "Видатні особистості України" виготовити і ввести в обіг золоту пам'ятну монету присвячену 750-річчю князювання Данила I Романовича, на якій зобразити Данила I Романовича і Замкову гору м. Холма.

7. Контроль за виконанням Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності.

8. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради України 

В. Рибак 

Опрос