Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении парламентских слушаний на тему: "Экологическое состояние бассейна реки Днепр и пути его улучшения"

Проект постановления Верховной Рады Украины от 08.10.2013 № 3379
Дата рассмотрения: 08.10.2013 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про проведення парламентських слухань на тему: "Екологічний стан басейну річки Дніпро та шляхи його покращання"

Верховна Рада України постановляє:

1. Провести 12 лютого 2014 року о 15 годині в залі пленарних засідань Верховної Ради України парламентські слухання на тему: "Екологічний стан басейну річки Дніпро та шляхи його покращання".

2. Кабінету Міністрів України до 12 січня 2014 року підготувати і подати до Верховної Ради України необхідні інформаційно-аналітичні матеріали щодо питання парламентських слухань, тиражовані для народних депутатів України, визначити доповідача із зазначеного питання.

3. Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи здійснити необхідні заходи з організації та методичного забезпечення проведення парламентських слухань, внести пропозиції щодо їх рекомендацій.

4. Запросити для участі у парламентських слуханнях членів Уряду України, представників центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, профільних наукових установ, громадських організацій.

5. Національній телекомпанії України та Національній радіокомпанії України за участю Апарату Верховної Ради України забезпечити в установленому порядку пряму трансляцію парламентських слухань на Першому загальнонаціональному каналі Національної телекомпанії України та Першому загальнонаціональному каналі Національної радіокомпанії України.

6. Апарату Верховної Ради України здійснити матеріально-технічне забезпечення проведення парламентських слухань та фінансування видання матеріалів парламентських слухань Видавництвом Верховної Ради України.

7. Ця постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради України 

  

Опрос