Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении парламентских слушаний на тему: "Образование, здравоохранение и социальное обеспечение детей с расстройствами аутичного спектра: проблемы и пути их решения" ( 2 апреля 2014 года)

Проект постановления Верховной Рады Украины от 24.09.2013 № 3314
Дата рассмотрения: 24.09.2013 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про проведення парламентських слухань на тему: "Освіта, охорона здоров'я та соціальне забезпечення дітей з розладами аутичного спектра: проблеми та шляхи їх вирішення"

Верховна Рада України постановляє:

1. Провести 2 квітня 2014 року - у Всесвітній день поширення інформації про проблеми аутизму - о 15 годині в залі пленарних засідань Верховної Ради України парламентські слухання на тему: "Освіта, охорона здоров'я та соціальне забезпечення дітей з розладами аутичного спектра: проблеми та шляхи їх вирішення".

2. Кабінету Міністрів України до 20 березня 2014 року підготувати і подати до Верховної Ради України інформаційно-аналітичні матеріали з питання парламентських слухань, тиражовані для народних депутатів України, та відповідні пропозиції до рекомендацій парламентських слухань, визначити доповідача із зазначеного питання.

3. Комітетам Верховної Ради України з питань науки і освіти, охорони здоров'я, соціальної політики і праці, у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів забезпечити підготовку і проведення парламентських слухань та внести пропозиції до їх рекомендацій.

4. Запросити для участі в парламентських слуханнях представників центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, представників громадських організацій, науковців та експертів.

5. Національній телекомпанії України та Національній радіокомпанії України за участю Інформаційного управління Апарату Верховної Ради України забезпечити в установленому порядку трансляцію парламентських слухань на Першому загальнонаціональному каналі Національної телекомпанії України та Першому загальнонаціональному каналі Національної радіокомпанії України.

6. Управлінню комп'ютеризованих систем, Інформаційному управлінню Апарату Верховної Ради України та Дирекції телерадіопрограм Верховної Ради України забезпечити аудіо- та відеотрансляцію парламентських слухань у мережі Інтернет.

7. Управлінню справами Апарату Верховної Ради України здійснити матеріально-технічне забезпечення проведення парламентських слухань та видання матеріалів парламентських слухань видавництвом Верховної Ради України.

 

Голова Верховної Ради України

В. Рибак

Опрос