Идет загрузка документа (1 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О принятии за основу проекта Постановления Верховной Рады Украины о Рекомендациях парламентских слушаний на тему: "Современное состояние, пути и перспективы реформы в сфере здравоохранения Украины"

Проект постановления Верховной Рады Украины от 05.11.2013 № 3308/П
Дата рассмотрения: 12.11.2013 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про прийняття за основу проекту Постанови Верховної Ради України про Рекомендації парламентських слухань на тему: "Сучасний стан, шляхи і перспективи реформи у сфері охорони здоров'я України"

Верховна Рада України постановляє:

1. Прийняти за основу проект Постанови Верховної Ради України про Рекомендації парламентських слухань на тему: "Сучасний стан, шляхи і перспективи реформи у сфері охорони здоров'я України" (реєстр. N 3308), поданий народними депутатами України Бахтеєвою Т. Д., Іликом Р. Р., Спіріною І. Д., Біловолом О. М., Гелевеєм О. І., Дейчем Б. Д., Донець Т. А., Дудкою В. В., Іоновою М. М., Пазиняком В. С., Шипком А. Ф., Ханенком С. М.

2. Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я доопрацювати зазначений проект Постанови з урахуванням зауважень і пропозицій суб'єктів права законодавчої ініціативи та внести його на розгляд Верховної Ради України у другому читанні.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос