Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О праздновании 100-летия Евпаторийского трамвая

Проект постановления Верховной Рады Украины от 17.09.2013 № 3252
Дата рассмотрения: 17.09.2013 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про відзначення 100-річчя Євпаторійського трамвая

10 травня 2014 року виповнюється 100 років з дня виходу першого рейсового трамвая на рейки в місті Євпаторія. На даний час це єдиний подібний транспорт в Автономній Республіці Крим, який за ці роки довів свою надійність, економічність та екологічність.

Враховуючи історичне значення для України, вагомий внесок комунального підприємства "Трамвайне управління імені І. О. Пятецького" в соціальний розвиток міста і збереження його історичної спадщини та у зв'язку з 100-річчям Євпаторійського трамвая,

Верховна Рада України постановляє:

1. Урочисто відзначити на державному рівні 100-річчя з дня виходу першого рейсового трамвая на рейки в місті Євпаторія.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

у місячний термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення на державному рівні 100-річчя з дня виходу першого рейсового трамвая на рейки в місті Євпаторія (нині комунальне підприємство "Трамвайне управління імені І. О. Пятецького");

у місячний термін з дня утворення зазначеного організаційного комітету розробити та затвердити план заходів, пов'язаних з відзначенням 100-річчя з дня виходу першого рейсового трамвая на рейки в місті Євпаторія.

3. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати висвітлення в засобах масової інформації заходів, що проводитимуться у зв'язку з відзначенням 100-річчям з дня виходу першого рейсового трамвая на рейки в місті Євпаторія.

4. Запропонувати Національному банку України виготовити і ввести в обіг ювілейну монету, присвячену 100-річчю Євпаторійського трамвая.

5. Запропонувати Українському державному підприємству поштового зв'язку "Укрпошта" видати серію поштових марок, присвячених 100-річчю Євпаторійського трамвая.

6. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики.

7. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради України

В. В. Рибак

Опрос