Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О праздновании 70-летия освобождения Красной Армией Хмельницкой области от немецко-фашистских захватчиков

Проект постановления Верховной Рады Украины от 16.09.2013 № 3242
Дата рассмотрения: 16.09.2013 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про відзначення 70-річчя звільнення Червоною Армією Хмельницької області від німецько-фашистських загарбників

4 квітня 2014 року відзначається 70-та річниця повного звільнення Червоною Армією Хмельницької області від німецько-фашистських загарбників.

На відзначення пам'ятних дат Великої Вітчизняної війни, вшанування військових подвигів воїнів Червоної Армії по звільненню Хмельницької області від німецько-фашистських загарбників та на виконання Закону України "Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 - 1945 років" Верховна Рада України постановляє:

1. Відзначити протягом березня і до 4 квітня 2014 року 70-ту річницю звільнення Червоною Армією Хмельницької області від німецько-фашистських загарбників.

2. Кабінету Міністрів України:

- у двотижневий термін з дня прийняття цієї Постанови утворити Організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення на державному рівні 70-річчя звільнення Червоною Армією Хмельницької області від німецько-фашистських загарбників;

- у місячний термін за участю зацікавлених ветеранських, військових громадських організацій, народних депутатів України розробити План заходів по відзначенню 70-ї річниці звільнення Червоною Армією Хмельницької області від німецько-фашистських загарбників та поінформувати Верховну Раду України про результати його реалізації не пізніше червня 2014 року;

- передбачити у Плані заходів відзначення 70-ї річниці звільнення Червоною Армією Хмельницької області від німецько-фашистських загарбників заходи щодо популяризації безсмертного подвигу бійців Червоної Армії, проведення зустрічей з ветеранами війни, демонстрацію сюжетів на телебаченні та радіо, організацію виставок, відкриття пам'ятних дощок та меморіальних знаків учасникам визволення області, видання книг та інформаційних матеріалів;

- організувати проведення у військових підрозділах і навчальних закладах, на підприємствах, в установах і організаціях науково-практичних конференцій, "круглих столів", "уроків пам'яті", оглядів кімнат бойової слави, кінофестивалів, конкурсів на кращу патріотичну пісню, публікацію і тематичну передачу та інших заходів, присвячених Великій Вітчизняній війні.

3. Міністерству освіти і науки України передбачити проведення відкритих уроків пам'яті, зустрічей з ветеранами війни в середніх та вищих навчальних закладах.

4. Державному комітету телебачення і радіомовлення України забезпечити демонстрацію сюжетів на телебаченні та радіо, що висвітлюють героїчний подвиг наших воїнів під час звільнення Хмельницької області.

5. Національному банку України розглянути можливість карбування ювілейної монети з нагоди 70-ї річниці звільнення Червоною Армією Хмельницької області від німецько-фашистських загарбників.

6. Українському державному підприємству поштового зв'язку "Укрпошта" випустити серію поштових марок, присвячених 70-річчю звільнення Червоною Армією Хмельницької області від німецько-фашистських загарбників.

7. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів.

 

Голова Верховної Ради України

 

Опрос