Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О праздновании 135-летия со дня рождения Симона Петлюры

Проект постановления Верховной Рады Украины от 04.09.2013 № 3181
Дата рассмотрения: 04.09.2013 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про відзначення 135-річчя з дня народження Симона Петлюри

22 травня 2014 року виповнюється 135 років з дня народження Симона Васильовича Петлюри - видатного українського державного, політичного, військового і громадського діяча, Голови Директорії Української Народної Республіки та Головного отамана військ Української Народної Республіки.

Враховуючи вагомий особистий внесок Симона Петлюри у розвиток українського державотворення, активну участь у національно-визвольній боротьбі 1917 - 1921 років і захисті України, Верховна Рада України постановляє:

1. У травні 2014 року урочисто відзначити на державному рівні 135-річчя з дня народження Симона Петлюри.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

у двотижневий термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення 135-річчя з дня народження Симона Петлюри;

у двотижневий термін після утворення зазначеного організаційного комітету розробити та затвердити план заходів щодо відзначення на державному рівні 135-річчя з дня народження Симона Петлюри, вирішити питання щодо фінансового та матеріально-технічного забезпечення цих заходів.

3. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати тематичні теле- і радіопередачі, присвячені життю і діяльності Симона Петлюри, та сприяти висвітленню державними засобами масової інформації заходів, що проводитимуться у зв'язку з відзначенням 135-річчя з дня його народження.

4. Запропонувати Українському державному підприємству поштового зв'язку "Укрпошта" випустити поштову марку та конверт, присвячені 135-річчю з дня народження Симона Петлюри.

5. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності.

6. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради України

В. РИБАК

Опрос