Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О праздновании 260-летия образования города Кировоград

Проект постановления Верховной Рады Украины от 04.09.2013 № 3179
Дата рассмотрения: 04.09.2013 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про відзначення 260-річчя утворення міста Кіровоград

У 2014 році виповнюється 260 років місту Кіровограду. Місто, славне своїми історичними та культурними традиціями, сьогодні стало центром сільськогосподарського машинобудування, переробної промисловості та видобутку уранової сировини в Україні.

Враховуючи історичне і культурне значення міста Кіровограда та у зв'язку з його 260-річчям, Верховна Рада України постановляє:

1. У 2014 році урочисто відзначити 260-річчя заснування міста Кіровограда.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

1) у місячний термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення 260-річчя заснування міста Кіровограда;

2) у двотижневий термін з дня утворення зазначеного організаційного комітету розробити та затвердити план заходів, пов'язаних з підготовкою та відзначенням 260-річчя заснування міста Кіровограда, вирішити питання щодо фінансового та матеріально-технічного забезпечення цих заходів.

У плані заходів передбачити:

­ організацію культурно-мистецьких та освітніх заходів;

­ реставрацію пам'яток архітектури, історії та культури;

­ поліпшення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг міста Кіровограда.

3. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати висвітлення в засобах масової інформації заходів, що проводитимуться у зв'язку з відзначенням 260-річчя заснування міста Кіровограда.

4. Запропонувати:

Українському державному підприємству поштового зв'язку "Укрпошта" видати поштову марку, присвячену 260-річчю заснування міста Кіровограда;

Національному банку України виготовити і ввести в обіг ювілейну монету, присвячену 260-річчю заснування міста Кіровограда.

5. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування, Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності.

6. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради України

В. РИБАК

Опрос