Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О праздновании 120-летия открытия трипольской культуры

Проект постановления Верховной Рады Украины от 03.09.2013 № 3167
Дата рассмотрения: 03.09.2013 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про відзначення 120-річчя відкриття трипільської культури

У 2013 році виповнюється 120 років відкриття унікальної стародавньої землеробської культури, що існувала 5 - 6 тисяч років тому на теренах України.

Враховуючи всесвітньовідоме значення відкриття трипільської культури, її вплив на формування загальносвітової культури, Верховна Ради України постановляє:

1. У 2013 року на державному рівні відзначити 120-річчя відкриття трипільської культури.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

у двотижневий термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення 120-річчя відкриття трипільської культури;

у двотижневий термін після утворення зазначеного організаційного комітету розробити та затвердити план заходів щодо відзначення на державному рівні 120-річчя відкриття трипільської культури.

3. Рекомендувати Міністерству освіти і науки України провести у навчальних закладах України тематичні уроки, лекції, науково-практичні конференції, круглі столи, присвячені 120-річчю відкриття трипільської культури.

4. Рекомендувати Міністерству культури України спільно з Міністерством освіти і науки України провести науково-практичну конференцію: "Вплив трипільської культури на формування українського етносу і державності", запросивши до участі відомих фахівців Інституту історії АН України, Інституту українознавства, Музею трипільської культури, методистів та вчителів.

5. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати тематичні теле- і радіопередачі присвячені 120-річчю відкриття трипільської культури.

6. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності.

7. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради України

В. РИБАК

Опрос