Идет загрузка документа (1 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О принятии за основу проекта Закона Украины о внесении изменений в Закон Украины "О регулировании градостроительной деятельности" (относительно обеспечения разработки (обновления) градостроительной документации на региональном и местном уровнях)

Проект постановления Верховной Рады Украины от 02.07.2014 № 2995/П
Дата рассмотрения: 02.07.2014 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про прийняття за основу проекту Закону України Про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (щодо забезпечення розроблення (оновлення) містобудівної документації на регіональному та місцевому рівнях)

Верховна Рада України постановляє:

1. Прийняти за основу проект Закону України Про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (щодо забезпечення розроблення (оновлення) містобудівної документації на регіональному та місцевому рівнях) (реєстр. N 2995 від 05.07.2013 р.), внесений народними депутатами України Чугунніковим В. С., Вечерком В. М., Дубневичем Я. В., Шуфричем Н. І., Барвіненком В. Д., Іщенком В. О.

2. Доручити Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики доопрацювати зазначений законопроект з урахуванням зауважень і пропозицій суб'єктів права законодавчої ініціативи і внести його на розгляд Верховної Ради України у другому читанні.

 

Голова Верховної Ради України 

О. В. Турчинов 

Опрос