Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О назначении внеочередных выборов Черкасского городского головы и Черкасского городского совета

Проект постановления Верховной Рады Украины от 14.05.2013 № 2991
Дата рассмотрения: 14.05.2013 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про призначення позачергових виборів Черкаського міського голови та Черкаської міської ради

У зв'язку з достроковим припиненням повноважень Черкаського міського голови Одарича Сергія Олеговича за рішенням N 3-1669 від 24.04.2013 Черкаської міської ради на підставі ст. 2, 3 та 79 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та відповідно до пункту 30 частини першої статті 85 Конституції України, частини третьої статті 14, частин першої та п'ятої статті 15, статей 60, 61 Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" Верховна Рада України постановляє:

1. Призначити позачергові вибори Черкаського міського голови та Черкаської міської ради, на неділю, наступну після 60-денного строку з дня набрання чинності цією постановою, та провести їх у порядку, визначеному Законом України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів".

2. Центральній виборчій комісії з урахуванням пропозицій відповідної територіальної виборчої комісії визначити в установленому порядку обсяг бюджетних видатків, необхідних для проведення позачергових виборів Черкаського міського голови та Черкаської міської ради.

3. Кабінету Міністрів України у межах повноважень вжити невідкладних заходів щодо забезпечення фінансування позачергових виборів Черкаського міського голови та Черкаської міської ради за рахунок коштів цільової субвенції з Державного бюджету України.

4. Ця Постанова набирає чинності з дня її опублікування.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос