Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О праздновании 65-летия со дня рождения Героя Украины В. М. Ивасюка

Проект постановления Верховной Рады Украины от 14.05.2013 № 2988
Дата рассмотрения: 14.05.2013 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про відзначення 65-річчя від дня народження Героя України В. М. Івасюка

З метою вшанування пам'яті Героя України, видатного українського композитора і поета Володимира Михайловича Івасюка, подальшої популяризації його музичної спадщини, ураховуючи його вагомий внесок у розвиток національної культури і мистецтва та з нагоди 65-річчя від дня народження Верховна Рада України постановляє:

1. У 2014 році урочисто відзначити 65-річчя від дня народження Героя України В. М. Івасюка.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

у місячний термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення 65-річчя від дня народження Героя України В. М. Івасюка;

у місячний термін з дня утворення зазначеного організаційного комітету розробити та затвердити спільно із місцевою державною адміністрацією та органами місцевого самоврядування план заходів, пов'язаних з відзначенням 65-річчя від дня народження Героя України В. М. Івасюка, вирішити питання щодо фінансового та матеріально-технічного забезпечення цих заходів:

організацію та проведення у місті Києві, в містах Івано-Франківську, Львові, Чернівцях, інших населених пунктах України, пов'язаних з життям та творчістю Володимира Івасюка, ювілейних мистецьких заходів з нагоди 65-річчя від дня його народження;

випуск нотних видань і поетичних творів Володимира Івасюка, а також його музичної спадщини на компакт-дисках;

сприяння проведенню Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики "Червона рута";

проведення Міжнародного конкурсу української естрадної пісні імені Володимира Івасюка;

карбування ювілейної монети, випуск в обіг поштової марки та конверта на відзнаку 65-річчя від дня народження Героя України Володимира Івасюка, здійснення спецпогашення поштової марки.

3. Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям:

забезпечити проведення тематичних заходів, присвячених життю та творчості Володимира Івасюка, в школах естетичного виховання, вищих навчальних закладах, установах культури і мистецтв;

опрацювати питання та внести в установленому порядку пропозиції щодо присвоєння окремим навчальним закладам та установам культури і мистецтв імені Володимира Івасюка, а також найменування в установленому порядку вулиць і площ у населених пунктах України та встановлення пам'ятних знаків у місцях, пов'язаних із творчістю видатного композитора.

Державному комітету телебачення та радіомовлення України забезпечити широке висвітлення заходів, пов'язаних із підготовкою та відзначенням 65-річчя від дня народження Героя України Володимира Івасюка.

4. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності та Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування.

5. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради України

В. РИБАК

Опрос