Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О праздновании юбилеев мастеров гуцульской резьбы Василия и Николая Девдюков

Проект постановления Верховной Рады Украины от 14.05.2013 № 2983
Дата рассмотрения: 14.05.2013 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про відзначення ювілеїв майстрів гуцульського різьбярства Василя і Миколи Девдюків

08 червня 2013 року виповнюється 140 років від дня народження видатного майстра гуцульського різьбярства Василя Девдюка.

15 грудня 2014 року виповнюється 110 років від дня народження видатного майстра гуцульського різьбярства Миколи Девдюка.

Враховуючи визначний внесок Василя і Миколи Девдюків у народне мистецтво України, популяризацію художнього різьбярства, Верховна Рада України постановляє:

1. У 2013 - 2014 роках урочисто відзначити ювілеї майстрів гуцульського різьбярства Василя і Миколи Девдюків.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

у двотижневий термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки і проведення заходів щодо відзначення ювілеїв Василя і Миколи Девдюків;

у двотижневий термін після утворення організаційного комітету розробити і затвердити план заходів щодо відзначення ювілеїв Василя і Миколи Девдюків, вирішити питання щодо його фінансового та матеріально-технічного забезпечення.

3. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати тематичні теле- і радіопередачі, присвячені життю і діяльності Василя і Миколи Девдюків, та забезпечити висвітлення в засобах масової інформації заходів, що проводитимуться у зв'язку з відзначенням ювілеїв Василя і Миколи Девдюків.

4. Запропонувати Українському державному підприємству поштового зв'язку "Укрпошта" видати поштові марки, присвячені ювілеям Василя і Миколи Девдюків.

5. Рекомендувати Івано-Франківській, Чернівецькій обласним державним адміністраціям та обласним радам подати до організаційного комітету з підготовки і проведення заходів щодо відзначення ювілеїв Василя і Миколи Девдюків пропозиції щодо вжиття відповідних заходів.

6. Контроль за виконанням Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності.

7. Ця постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради України 

В. РИБАК 

Опрос