Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О праздновании 50-летия со дня открытия Северо-Крымского канала

Проект постановления Верховной Рады Украины от 14.05.2013 № 2981
Дата рассмотрения: 14.05.2013 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про відзначення 50-річчя з дня відкриття Північно-Кримського каналу

17 жовтня 2013 року виповнюється 50 років з дня відкриття Північно-Кримського каналу. З метою належного відзначення зазначеного ювілею, а також враховуючи історичну, суспільно-політичну та сільськогосподарську цінність Північно-Кримського каналу, Верховна Рада України постановляє:

1. У жовтні 2013 року урочисто відзначити на державному рівні 50-річчя з дня відкриття Північно-Кримського каналу.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

у двотижневий термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки і проведення заходів щодо відзначення 50-річчя з дня відкриття Північно-Кримського каналу, включивши до його складу представників центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадськості, ветеранів праці, почесних меліораторів України та інших;

у двотижневий строк після утворення організаційного комітету розробити та затвердити план заходів щодо відзначення 50-річчя з дня відкриття Північно-Кримського каналу, вирішити питання щодо його фінансового та матеріально-технічного забезпечення.

3. Рекомендувати місцевим державним адміністраціям та органам місцевого самоврядування розробити план заходів по відзначенню 50-річчя з дня відкриття Північно-Кримського каналу, щодо яких в межах компетенції передбачити:

проведення урочистих заходів з нагоди цієї дати;

організацію в державних краєзнавчих музеях, бібліотеках, навчально-виховних закладах експозицій та виставок, присвячених 50-річчю з дня відкриття Північно-Кримського каналу.

4. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України забезпечити широке висвітлення в засобах масової інформації заходів, що проводитимуться у зв'язку з відзначенням 50-річчя з дня відкриття Північно-Кримського каналу, а також сприяти виступам у засобах масової інформації істориків, політиків, керівників органів місцевого самоврядування та інших діячів відносно цієї події.

5. Запропонувати Українському державному підприємству поштового зв'язку "Укрпошта" видати серію поштових марок, присвячених 50-річчя з дня відкриття Північно-Кримського каналу.

6. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності та Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування.

7. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради України 

В. Рибак 

Опрос