Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об освобождении от должностей судьи Печерского районного суда города Киева Вовка С. В. и судей Апелляционного суда города Киева Лашевича В. Н., Беца А. В.

Проект постановления Верховной Рады Украины от 13.05.2013 № 2974
Дата рассмотрения: 13.05.2013 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про звільнення з посад судді Печерського районного суду міста Києва Вовка С. В. та суддів Апеляційного суду міста Києва Лашевича В. М., Беця О. В.

У зв'язку з прийняття суддями Печерського районного суду міста Києва та Апеляційного суду міста Києва завідомо неправосудних рішень, що призвело до арешту та подальшого тримання під вартою Луценка Юрія Віталійовича, незаконність та подальшого тримання під вартою Луценка Юрія Віталійовича, незаконність та політична мотивованість яких у подальшому була підтверджена рішенням Європейського суду з прав людини від 03 липня 2012 року у справі Луценко проти України, а також вчиненням ними дій, що порочать звання судді і викликають сумнів у їх об'єктивності, неупередженості та незалежності, у чесності та непідкупності судових органів України, відповідно до пункту п'ятого частини п'ятої статті 126 Конституції України, статей 100, 111 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" Верховна Рада України постановляє:

І. Звільнити з посади у зв'язку з порушенням присяги:

суддю Печерського районного суду міста Києва ВОВКА Сергія Володимировича;

суддю Апеляційного суду міста Києва ЛАШЕВИЧА Валерія Миколайовича;

суддю Апеляційного суду міста Києва БЕЦЯ Олександра Вадимовича.

II. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос