Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании Временной следственной комиссии Верховной Рады Украины по поводу расследования нарушений Конституции Украины, законов Украины и установления признаков коррупционных действий при проведении конкурса на заключение соглашения о распределении углеводородов в пределах участка Юзовская "Шелл Эксплорейшн енд Продакшн Юкрейн Инвестментс (IV) Б. В"., ООО "Недра Юзовская" и Министерства энергетики и угольной промышленности Украины, при проведении закупок за государственные средства НАК "Нефтегаз Украины" в течение периода с 01.01.2010 по 01.03.2013 и при осуществлении государственных закупок работ и услуг за государственные средства на реконструкцию международного аэропорта "Борисполь"

Проект постановления Верховной Рады Украины от 18.04.2013 № 2870
Дата рассмотрения: 18.04.2013 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з приводу розслідування порушень Конституції України, законів України та встановлення ознак корупційних дій при проведенні конкурсу на укладання угоди про розподіл вуглеводнів у межах ділянки Юзівська "Шелл Експлорейшн енд Продакшн Юкрейн Інвестментс (IV) Б. В.", ТОВ "Надра Юзівська" та Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, при проведенні закупівель за державні кошти НАК "Нафтогаз України" протягом періоду з 01.01.2010 по 01.03.2013 та при здійсненні державних закупівель робіт і послуг за державні кошти на реконструкцію міжнародного аеропорту "Бориспіль"

Відповідно до статті 89 Конституції України, статті 87 Регламенту Верховної Ради України Верховна Рада України постановляє:

1. Утворити Тимчасову слідчу комісію Верховної Ради України з приводу розслідування порушень Конституції України, законів України та встановлення ознак корупційних дій при проведенні конкурсу на укладання угоди про розподіл вуглеводнів у межах ділянки Юзівська "Шелл Експлорейшн енд Продакшн Юкрейн Інвестментс (IV) Б. В.", ТОВ "Надра Юзівська" та Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, при проведенні закупівель за державні кошти НАК "Нафтогаз України" протягом періоду з 01.01.2010 по 01.03.2013 та при здійсненні державних закупівель робіт і послуг за державні кошти на реконструкцію міжнародного аеропорту "Бориспіль" (далі - Тимчасова слідча комісія).

2. Тимчасовій слідчій комісії розслідувати обставини порушення Конституції України, законів України та перевірити наявність ознак корупційних дій при проведенні конкурсу на укладання угоди про розподіл вуглеводнів у межах ділянки Юзівська "Шелл Експлорейшн енд Продакшн Юкрейн Інвестментс (IV) Б. В.", ТОВ "Надра Юзівська" та Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, при проведенні закупівель за державні кошти НАК "Нафтогаз України" протягом періоду з 01.01.2010 по 01.03.2013 та при здійсненні державних закупівель робіт і послуг за державні кошти на реконструкцію міжнародного аеропорту "Бориспіль".

3. Затвердити склад Тимчасової слідчої комісії у кількості 8 народних депутатів.

4. Обрати до складу Тимчасової слідчої комісії вісім народних депутатів України:

Від Фракції Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина" - 2 ос.;

Від Фракції ПАРТІЇ РЕГІОНІВ у Верховній Раді України сьомого скликання - 3 ос.;

Від Фракції Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" - 1 ос.;

Від Фракції Всеукраїнського об'єднання "Свобода" - 1 ос.;

Від Фракції "Комуністичної партії України" - 1 ос.

5. Обрати головою Тимчасової слідчої комісії народного депутата України Бондарєва Костянтина Анатолійовича.

6. Обрати до складу Тимчасової слідчої комісії таких народних депутатів України:

фракція Партії регіонів у Верховній Раді України: -

фракція ВО "Батьківщина" - ПАВЛОВСЬКИЙ Андрій Михайлович

фракція Політичної партії "УДАР": -

фракція Комуністичної партії України: -

фракція "Всеукраїнське об'єднання "Свобода" - МИРНИЙ Олександр Борисович

7. Матеріально-технічне, кадрове, інформаційне та організаційне забезпечення роботи Тимчасової слідчої комісії покласти на Апарат Верховної Ради України.

8. Визначити термін діяльності Тимчасової слідчої комісії - три місяці з дня прийняття цієї Постанови.

9. Звіт Тимчасової слідчої комісії про виконану роботу заслухати на пленарному засіданні Верховної Ради України не пізніше чотирьох місяців з дня прийняття цієї Постанови.

10. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос