Идет загрузка документа (1 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче здания Гостинного двора в городе Киеве Национальному университету "Києво-Могилянська академія"

Проект постановления Верховной Рады Украины от 18.04.2013 № 2860
Дата рассмотрения: 18.04.2013 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про передачу будівлі Гостинного двору у місті Києві Національному університету "Києво-Могилянська академія"

Прагнучи зберегти для майбутніх поколінь унікальну архітектурну пам'ятку - будівлю Гостинного двору у місті Києві (Контрактова площа, 4), Верховна Рада України постановляє:

1. Рекомендувати Київській міській раді, Київській міській державній адміністрації в установленому законодавством порядку відмінити рішення Київської міської ради "Про передачу публічному акціонерному товариству "Спеціальне науково-реставраційне проектне будівельно-виробниче підприємство "УКРРЕСТАВРАЦІЯ" земельної ділянки для реконструкції будівлі під торговельно-офісний центр та його обслуговування з благоустроєм та гостьовою стоянкою на Контрактовій площі, 4 у Подільському районі м. Києва" від 20 вересня 2012 року N 137/8421.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України безоплатно передати будівлю Гостинного двору в оперативне управління Національному університету "Києво-Могилянська академія".

3. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності та Комітет з питань економічної політики.

4. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос