Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О парламентских слушаниях "Стратегия развития национального телерадиопространства до 2015 года" (сентябрь 2013 года)

Проект постановления Верховной Рады Украины от 18.04.2013 № 2859
Дата рассмотрения: 18.04.2013 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про парламентські слухання "Стратегія розвитку національного телерадіопростору до 2015 року"

Верховна Рада України постановляє:

1. Провести 25 вересня 2013 року в залі пленарних засідань Верховної Ради України парламентські слухання на тему: "Стратегія розвитку національного телерадіопростору до 2015 року".

2. Кабінету Міністрів України до 6 вересня 2013 року підготувати і подати до Верховної Ради України інформаційно - аналітичні матеріали з питання парламентських слухань, пропозиції щодо рекомендацій слухань та визначити доповідачів від Уряду.

3. Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації здійснити необхідні заходи щодо організації парламентських слухань та внести пропозиції щодо їх рекомендацій.

4. Запросити для участі в парламентських слуханнях представників громадських організацій, які працюють у сфері діяльності електронних засобів масової інформації, органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, покликаних забезпечити перехід телебачення України на цифрове мовлення, профільних наукових установ, експертів та мовників.

5. Національній телекомпанії України та Національній радіокомпанії України за участю Інформаційного управління Апарату Верховної Ради України забезпечити в установленому порядку пряму трансляцію парламентських слухань.

6. Апарату Верховної Ради України забезпечити фінансування витрат, необхідних для організації і проведення слухань, стенографування, видання збірника матеріалів слухань.

8. Ця постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос