Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании Временной следственной комиссии Верховной Рады Украины по вопросам расследования действий правоохранительных органов в ходе досудебного следствия по уголовному делу по факту убийства в городе Киеве 02 октября 2009 года директора торгового центра "4 ROOM" Шабаба Алояна и двух сотрудников специального подразделения милиции "Титан"

Проект постановления Верховной Рады Украины от 11.04.2013 № 2776
Дата рассмотрения: 11.04.2013 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування дій правоохоронних органів у ході досудового слідства у кримінальній справі за фактом вбивства в місті Києві 02 жовтня 2009 року директора торгового центру "4 ROOM" Шабаба Алояна та двох співробітників спеціального підрозділу міліції "Титан"

Відповідно до статті 89 Конституції України, статті 87 Регламенту Верховної Ради України Верховна Рада України постановляє:

1. Утворити Тимчасову слідчу комісію Верховної Ради України з питань розслідування дій правоохоронних органів у ході досудового слідства у кримінальній справі за фактом вбивства в місті Києві 02 жовтня 2009 року директора торгового центру "4 ROOM" Шабаба Алояна та двох співробітників спеціального підрозділу міліції "Титан".

2. Тимчасовій слідчій комісії розслідувати дії правоохоронних органів під час проведення досудового слідства у кримінальній справі за фактом вбивства в місті Києві 02 жовтня 2009 року директора торгового центру "4 ROOM" Шабаба Алояна та двох співробітників спеціального підрозділу міліції "Титан".

3. Встановити, що кількісний склад Тимчасової слідчої комісії становить 9 народних депутатів, виходячи із забезпечення такого представництва в її складі: один представник від п'ятдесяти народних депутатів України, але не менш як по одному народному депутату України від кожної депутатської фракції.

Від Фракції Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина" - 2 ос.;

Від Фракції ПАРТІЇ РЕГІОНІВ - 4 ос.;

Від Фракції Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" - 1 ос.;

Від Фракції Всеукраїнського об'єднання "Свобода" - 1 ос.;

Від Фракції "Комуністичної партії України" - 1 ос.

4. Обрати головою Тимчасової слідчої комісії - народного депутата України Королюка Валентина Анатолійовича (фракція ВО "Батьківщина"), заступником голови Тимчасової слідчої комісії - народного депутата України ______________ (фракція Партії регіонів).

5. Обрати до складу Тимчасової слідчої комісії таких народних депутатів України:

 

- фракція Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"

- фракції Всеукраїнського об'єднання "Свобода"

-

- фракція Комуністичної партії України

 

- фракції Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина"

-

- фракція Партії регіонів

 

- фракція Партії регіонів 

 

- фракція Партії регіонів

 

 

6. Встановити, що Тимчасова слідча комісія є повноважною в кількості членів комісії, обраних до її складу за пропозиціями депутатських фракцій, депутатських груп.

7. Матеріально-технічне, кадрове, інформаційне та організаційне забезпечення роботи Тимчасової слідчої комісії покласти на Апарат Верховної Ради України.

8. Визначити термін діяльності Тимчасової слідчої комісії - шість місяців з дня прийняття цієї Постанови.

9. Звіт Тимчасової слідчої комісії про виконану роботу заслухати на пленарному засіданні Верховної Ради України не пізніше тридцяти днів з дня прийняття цієї Постанови.

10. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос