Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении парламентских слушаний на тему: "Законодательное гарантирование и практическое обеспечение статуса украинского языка как государственного" (10 июля 2013 года)

Проект постановления Верховной Рады Украины от 09.04.2013 № 2767
Дата рассмотрения: 09.04.2013 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про проведення парламентських слухань на тему: "Законодавче гарантування та практичне забезпечення статусу української мови як державної"

Верховна Рада України постановляє:

1. Провести 10 липня 2013 року у залі пленарних засідань Верховної Ради України парламентські слухання на тему: "Законодавче гарантування та практичне забезпечення статусу української мови як державної".

2. Кабінету Міністрів України до 7 липня 2013 року підготувати та подати до Верховної Ради України інформаційно-аналітичні матеріали з питання парламентських слухань, тиражовані для народних депутатів України, та відповідні пропозиції до рекомендацій парламентських слухань.

3. Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності забезпечити підготовку і проведення парламентських слухань та внести пропозиції до рекомендацій парламентських слухань, а також визначити доповідачів із даного питання.

4. Національній телекомпанії України та Національній радіокомпанії України за участю Інформаційного управління Апарату Верховної Ради України забезпечити в установленому порядку трансляцію парламентських слухань на Першому загальнонаціональному каналі Національної телекомпанії України та Першому загальнонаціональному каналі Національної радіокомпанії України.

5. Управлінню комп'ютеризованих систем, Інформаційному управлінню Апарату Верховної Ради України та Дирекції телерадіопрограм Верховної Ради України забезпечити аудіо- та відеотрансляцію парламентських слухань у мережі Інтернет.

6. Апарату Верховної Ради України забезпечити фінансування витрат, необхідних для організації і проведення зазначених парламентських слухань, стенографування та видання матеріалів парламентських слухань видавництвом Верховної Ради України.

 

Голова Верховної Ради України

В. РИБАК

Опрос