Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении юбилейного 20-го Форума издателей во Львове

Проект постановления Верховной Рады Украины от 09.04.2013 № 2766
Дата рассмотрения: 09.04.2013 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про проведення ювілейного 20-го Форуму видавців у Львові

З 1993 року у Львові щорічно проходив Форум видавців. Цього року проведення Форуму видавців у Львові стане ювілейним.

Враховуючи те, що Форум видавців у Львові є загальнонаціональним заходом для популяризації української книги та сприяння розвитку видавничої справи, з широким залученням вітчизняних та зарубіжних учасників, та його значення для розвитку культурної та освітньої сфери, Верховна Ради України постановляє:

1. У вересні 2013 року провести ювілейний 20-й Форум видавців у Львові.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

у двотижневий термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки та проведення ювілейного 20-го Форуму видавців у Львові;

у двотижневий термін після утворення зазначеного організаційного комітету розробити та затвердити програму проведення ювілейного 20-го Форуму видавців у Львові, вирішити питання щодо фінансового та матеріально-технічного забезпечення заходів програми.

3. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України долучитись до організації та проведення ювілейного 20-го Форуму видавців у Львові та забезпечити висвітлення в засобах масової інформації заходів, що відбудуться в рамках проведення ювілейного 20-го Форуму видавців у Львові.

4. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації.

5. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради України

В. РИБАК

Опрос