Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об учете при подготовке предложений относительно изменений к Закону Украины "О Государственном бюджете Украины на 2013 год" объема средств, необходимых для государственного льготного кредитования индивидуальных сельских застройщиков на строительство (реконструкцию) и приобретение жилья

Проект постановления Верховной Рады Украины от 05.04.2013 № 2744
Дата рассмотрения: 05.04.2013 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про врахування при підготовці пропозицій щодо змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2013 рік" обсягу коштів, необхідних для державного пільгового кредитування індивідуальних сільських забудовників на будівництво (реконструкцію) та придбання житла

Реалізація бюджетної програми 2751430 "Державне пільгове кредитування індивідуальних сільських забудовників на будівництво (реконструкцію) та придбання житла" у 2013 році відповідно до Закону України "Про Державний бюджет України на 2013 рік" здійснюється шляхом надання кредитів за рахунок виключно спеціального фонду.

Видатки за рахунок загального фонду для фінансування зазначеної бюджетної програми для сприяння індивідуальному житловому будівництву на селі і спорудження інженерних мереж для поліпшення житлово-побутових умов сільського населення, покращення соціально-демографічної ситуації, стимулювання закріплення молоді на селі та, як наслідок, збільшення випуску сільгосппродукції і зайнятості сільського населення протягом останніх років не передбачені.

Незадовільний стан фінансування з Державного бюджету України цього вкрай чутливого питання спричинив велику кількість звернень громадян до Верховної Ради України, центральних та місцевих органів виконавчої влади та голів обласних фондів підтримки індивідуального житлового будівництва на селі.

Враховуючи вищенаведене, Верховна Рада України постановляє:

1. Доручити Кабінету Міністрів України при підготовці та внесенні на розгляд Верховної Ради України проекту Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2013 рік", передбачити додаткові видатки для надання кредитів за бюджетною програмою 2751430 "Державне пільгове кредитування індивідуальних сільських забудовників на будівництво (реконструкцію) та придбання житла" в обсязі 68,8 млн. грн. за рахунок загального фонду Державного бюджету України.

2. Ця Постанова набирає чинності з моменту її опублікування.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос