Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении парламентских слушаний на тему: "Вопросы относительно правовых и социальных основ обеспечения здорового образа жизни, предупреждения девиаций" (12 июня 2013 года)

Проект постановления Верховной Рады Украины от 18.03.2013 № 2550
Дата рассмотрения: 18.03.2013 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про проведення парламентських слухань на тему: "Питання щодо правових і соціальних засад забезпечення здорового способу життя, запобігання девіаціям" (12 червня 2013 року)

Верховна Рада України постановляє:

1. Провести 12 червня 2013 року в залі пленарних засідань Верховної Ради України парламентські слухання на тему: "Питання щодо правових і соціальних засад забезпечення здорового способу життя, запобігання девіаціям".

2. Запропонувати Кабінету Міністрів України визначити доповідачем на тему парламентських слухань Міністра внутрішніх справ України Захарченка В. Ю.

3. Кабінету Міністрів України підготувати та подати до Верховної Ради України необхідні інформаційно-аналітичні матеріали з питання парламентських слухань, тиражовані для народних депутатів України, конкретні пропозиції до проекту їх рекомендацій.

4. Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності із залученням представників центральних та місцевих органів виконавчої влади, наукових установ і громадських організацій здійснити відповідні заходи щодо організаційного та методичного забезпечення проведення парламентських слухань.

5. Запросити для участі в парламентських слуханнях представників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, політичних партій, інших об'єднань громадян, наукових установ.

6. Національній радіокомпанії України та Національній телекомпанії України за участю Інформаційного управління Апарату Верховної Ради України забезпечити в установленому порядку трансляцію парламентських слухань на Першому загальнонаціональному каналі Національної телекомпанії України та на Першому загальнонаціональному каналі Національної радіокомпанії України.

7. Управлінню справами Апарату Верховної Ради України забезпечити фінансування витрат, необхідних для організації і проведення зазначених парламентських слухань, стенографування та видання матеріалів парламентських слухань парламентським видавництвом.

 

Голова Верховної Ради України 

В. РИБАК

Опрос