Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О принятии за основу проекта Закона Украины о внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно реформирования системы управления автомобильными дорогами общего пользования

Проект постановления Верховной Рады Украины от 10.09.2013 № 2536а-1П
Дата рассмотрения: 10.09.2013 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування системи управління автомобільними дорогами загального користування

Розглянувши проекти законів України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування системи державного управління у сфері дорожнього господарства (реєстр. N 2536а), поданий народним депутатом України Катеринчуком М. Д., та про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування системи управління автомобільними дорогами загального користування (реєстр. N 2536а-1), поданий Кабінетом Міністрів України, Верховна Рада України постановляє:

1. Прийняти за основу проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування системи управління автомобільними дорогами загального користування (реєстр. N 2536а-1), поданий Кабінетом Міністрів України.

2. Доручити Комітету Верховної Ради України з питань транспорту і зв'язку доопрацювати зазначений законопроект з урахуванням зауважень і пропозицій суб'єктів права законодавчої ініціативи та внести його на розгляд Верховної Ради України у другому читанні.

 

Голова Верховної Ради України 

В. РИБАК 

Опрос