Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении парламентских слушаний на тему: "Обеспечение равных прав и возможностей женщин и мужчин. Проблемы и действенные механизмы их решения"(10 апреля 2013 года)

Проект постановления Верховной Рады Украины от 07.03.2013 № 2502
Дата рассмотрения: 07.03.2013 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про проведення парламентських слухань на тему: "Забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків. Проблеми і дієві механізми їх вирішення"

Верховна Рада України постановляє:

1. Провести 10 квітня 2013 року в залі пленарних засідань Верховної Ради України парламентські слухання на тему: "Забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків. Проблеми і дієві механізми їх вирішення".

2. Кабінету Міністрів України до 18 березня 2013 року підготувати та подати до Верховної Ради України інформаційно-аналітичні матеріали з питання парламентських слухань, тиражовані для народних депутатів України, в тому числі інформацію про хід та результати виконання "Державної програми з утвердження гендерної рівності в українському суспільстві на період до 2010 року", про стан підготовки Державної програми забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2016 року та заплановані заходи щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на відповідний період, а також пропозиції до рекомендацій парламентських слухань.

3. Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин забезпечити підготовку і проведення парламентських слухань та внести пропозиції до рекомендацій парламентських слухань.

4. Національній телекомпанії України та Національній радіокомпанії України за участю відповідних підрозділів Апарату Верховної Ради України забезпечити в установленому порядку пряму трансляцію парламентських слухань на Першому Національному каналі Національної телекомпанії України та першому каналі Національної радіокомпанії України.

5. Управлінню справами Апарату Верховної Ради України забезпечити фінансування витрат, необхідних для організації і проведення зазначених парламентських слухань, стенографування та видання матеріалів парламентських слухань видавництвом Верховної Ради України.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос