Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О праздновании 120-летия со дня рождения Нестора Нижанкивского

Проект постановления Верховной Рады Украины от 04.07.2013 № 2501а
Дата рассмотрения: 04.07.2013 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про відзначення 120-річчя з дня народження Нестора Нижанківського

31 серпня 2013 року виповнюється 120 років з дня народження видатного українського композитора, піаніста, музичного критика Нестора Нижанківського.

Враховуючи визначний внесок Нестора Остаповича Нижанківського у розвиток українського музичного мистецтва, Верховна Рада України постановляє:

1. У 2013 році урочисто відзначити на державному рівні 120-річчя з дня народження Нестора Нижанківського.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

у двотижневий термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки і проведення заходів щодо відзначення 120-річчя з дня народження Нестора Нижанківського;

у двотижневий термін після утворення організаційного комітету розробити і затвердити план заходів щодо відзначення 120-річчя з дня народження Нестора Нижанківського, вирішити питання щодо його фінансового та матеріально-технічного забезпечення.

3. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати тематичні теле- і радіопередачі, присвячені життю і творчості Нестора Нижанківського, та сприяти висвітленню державними засобами масової інформації заходів, що проводитимуться у зв'язку з відзначенням 120-річчя з дня його народження.

4. Запропонувати Українському державному підприємству поштового зв'язку "Укрпошта" видати поштову марку, присвячену 120-річчю з дня народження Нестора Нижанківського.

5. Рекомендувати Тернопільській обласній державній адміністрації та Бережанській районній державній адміністрації Тернопільської області встановити меморіальну дошку Нестору Нижанківському у м. Бережани, де він народився.

6. Контроль за виконанням Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності.

7. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос