Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении парламентских слушаний на тему: "Последствия пенсионной реформы и пути реформирования пенсионной системы" (19 июня 2013 года)

Проект постановления Верховной Рады Украины от 07.03.2013 № 2501
Дата рассмотрения: 06.03.2013 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про проведення парламентських слухань на тему: "Наслідки пенсійної реформи і шляхи реформування пенсійної системи"

Верховна Рада України постановляє:

1. Провести 19 червня 2013 року в залі пленарних засідань Верховної Ради України парламентські слухання на тему: "Наслідки пенсійної реформи і шляхи реформування пенсійної системи".

2. Кабінету Міністрів України до 18 травня 2013 року підготувати та подати до Верховної Ради України необхідні інформаційно-аналітичні матеріали з питання парламентських слухань, тиражовані для народних депутатів України, та пропозиції до проекту їх рекомендацій.

3. Комітету Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів забезпечити підготовку і проведення парламентських слухань та внести пропозиції до рекомендацій парламентських слухань.

4. Запросити для участі в парламентських слуханнях представників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, об'єднань громадян, науковців.

5. Національній телекомпанії України та Національній радіокомпанії України за участю Апарату Верховної Ради України забезпечити в установленому порядку пряму трансляцію парламентських слухань на Першому загальнонаціональному каналі Національної телекомпанії України та Першому загальнонаціональному каналі Національної радіокомпанії України.

6. Управлінню комп'ютеризованих систем, Інформаційному управлінню Апарату Верховної Ради України та Дирекції телерадіопрограм Верховної Ради України забезпечити аудіо- та відеотрансляцію парламентських слухань у мережі Інтернет.

7. Апарату Верховної Ради України забезпечити фінансування витрат, необхідних для організації і проведення зазначених парламентських слухань, стенографування та видання матеріалів парламентських слухань видавництвом Верховної Ради України.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос